Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вклоняємось доземно за Ваш невтомний патріотизм і святу відданість Україні-неньці!

Тебе чекають, наш солдате,

Сестра, кохана, рідна мати,

Блакитне небо, ліси й долини,

Тебе чекає Батьківщина!

Іванна Гакава, учениця Верховинобистрянської

ЗОШ І-ІІ ступенів

Ми вдячні Вам за мирне небо над нашими домівками, за щирий дитячий сміх і тисячі щасливих людей, за те, що над рідною землею розвивається жовто-блакитний стяг, лунає калинова українська мова й  солов’їна пісня”,  – звучить у кожній роботі, представленій на обласний конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”. 69 учнів Великоберезнянського району взяли участь у районному етапі Конкурсу в чотирьох номінаціях  „Лист”, „Вірш”, „Малюнок”, „Фоторобота”, а 8 школярів боролися за титул найкращих в обласному етапі.

Традиційно підсумки підбивають  напередодні Дня Збройних сил України під час чудових урочистостей у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”. Цього року 2 грудня вітали мужніх та самовідданих оборонців нашої держави, а також нагороджували 12 кращих учнів, які своєю творчістю вславили ім’я Захисника України, увіковічнили його подвиг та звитягу у своїх малюнках та на фотографіях. 

У номінації „Лист” серед 61 учасника обласного етапу Конкурсу дві школярки нашого району здобули призові місця: І місце – Німець Вікторія Миколаївна, учениця 8 класу Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Гакава Іванна Сергіївна, учениця 8 класу Верховинобистрянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Переможці були нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації, що є організатором Конкурсу, та отримали цінні подарунки – годинники. Це, як зауважила Ганна Іванівна Сопкова, нагадування про те, що час – цей той вимір, який не дозволено нікому прогаяти, який спонукає спішити творити добро. Проте всі конкурсанти – переможці, бо діяли в ім’я Людини, Захисника, Патріота.

Щира подяка вам, дорогі учні, за те, що  пам’ятаєте подвиги героїв і гордитеся своїми Захисниками, які ціною власного життя й нині на сході України зі зброєю в  руках відстоюють незалежність, суверенітет і територіальну цілісність рідної України.

„Уклоняємось доземно за Ваш невтомний патріотизм і святу відданість Україні-неньці! І що б не сталося – пам’ятайте: Вас чекають! Нехай Господь і Божа Матір захистять Вас!” – лине від благородних сердець юних патріотів Великоберезнянщини.« повернутися до списку новин