Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вчителі навчалися працювати за стандартами "Нової української школи"

15-16 березня 2018 року відбулася друга очна сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1-х класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році.

 

Вчителі початкових класів уже відкрили для себе світ інших підходів до навчання дітей молодшого шкільного віку.  Вони чітко розуміють, у чому полягає реформа освіти, яка перебудовує школу з надання знань до школи компетентностей для життя у сучасному часі.

У процесі роботи учасники тренінгу продовжили вивчати з актуальні питання організації освітнього процесу. Тренер Гаяш О.В., завідувача обласного ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти, розкрила для педагогів основні поняття: „інклюзивна освіта’, „діти з особливими освітніми потребами’, ознайомила з особливостями організації освітнього процесу в інклюзивному середовищі, надала практичні поради щодо роботи з учнями з різними функціональними обмеженнями. Працюючи у групах, учителі аналізували риси і вміння педагога, необхідні у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Під керівництвом тренера Січки В.М., старшого викладача кафедри педагогіки та психології Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, учасники тренінгу ознайомилися з новими підходами до організації безпечного освітнього середовища, орієнтованого на дитину. Основними цілі заняття - вивчення планів ефективної організації освітнього середовища, розробка власних планів класних кімнат, які забезпечують ефективний різнобічний розвиток дітей,розуміння важливості використання стін класної кімнати як засобу комунікації,створення переліку навчальних матеріалів для класної кімнати – реалізовувалися у формі інтерактивного навчання. 

 

 
 « повернутися до списку новин