Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Екобригада „Вимітайлики” Волосянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів представить Закарпаття на Всеукраїнському конкурсі-огляді в м.Суми

На обласному конкурсі-огляді  екологічної просвіти „Земля – наш спільний дім” юні екологи Великоберезнянщини продемонстрували відповідальне ставлення молоді до проблем довкілля.

Природоохоронна та екологічна просвіта – це завжди актуально. Адже мова йде про відповідальне ставлення до природи, потребу жити гармонійно з людьми і довкіллям.

Такі екологічні цінності, як чисте повітря, чиста вода, які знаходяться сьогодні під загрозою і без котрих неможливе виживання людства, сприймаються сьогодні через призму особистого комфорту.  Саме з цих позицій  визначається зміст  і мета сучасної природоохоронної освіти. Практичний результат такої освіти проявляється у здатності й готовності учня приймати рішення, робити вибір на соціальному рівні, у щоденному житті.

На обласному конкурсі-огляді  екологічної просвіти „Земля – наш спільний дім” юні екологи Великоберезнянщини продемонстрували відповідальне ставлення молоді до проблем довкілля. Тематика конкурсу у 2019 році – „Моя мала Батьківщина”. Агітбригаді це дало можливість показати свою екообізнаність щодо проблем  навколишнього середовища рідного краю, презентувати власні природоохоронні мікро проекти, спрямовані на покращення   довкілля у своєму населеному пункті.

Зміст, форми і засоби екопросвітницької діяльності агітбригади „Вимітайлики ”, що реалізовують  учні за допомогою своїх вчителів-наставників Копач М.І. та Кобилич С.С., отримали найвищу оцінку журі.« повернутися до списку новин