Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Районний турнір із настільного тенісу, приурочений Дню фізичної культури та спорту

 Районна першість  із настільного тенісу серед юнаків і дівчат

14 вересня на базі Великоберезнянської ЗОШ I-III ступенів відділ освіти райдержадміністрації, за підтримки Закарпатського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, провів районну першість  із настільного тенісу серед юнаків і дівчат. Зазначені змагання були приурочені Дню фізичної культури та спорту, який в Україні щорічно відзначається кожної другої суботи вересня.

У спортивному заході з настільного тенісу взяли участь учні Великоберезнянської гімназії, Волосянківської ЗОШ I-III ст., Забрідської ЗОШ I-II ст., Вишківської ЗОШ I-II ст. та Солянської ЗОШ I-II ст.

Змагання проводились за коловою системою, кожен юний учасник (учасниця) мав можливість продемонструвати свої кращі спортивні здібності в грі з усіма іншими.

В особистому заліку серед юнаків перше місце здобув учень Волосянківської ЗОШ I-III ступенів Іван Русин, другу сходинку посів учень Великоберезнянської гімназії Олег Нестерчук, третє місце зайняв учень Солянської ЗОШ I-II ступенів Андрій Воробель.

Серед дівчат кращу спортивну майстерність у настільному тенісі продемонстрували учениці Великоберезнянської гімназії Анюта Герич (перше місце), Вишківської ЗОШ I-II ступенів Сніжана Юфименко (друге місце), Забрідської ЗОШ I-II ступенів Христина Жулканич (третє місце).

Переможців та призерів районної першості з настільного тенісу нагороджено медалями, грамотами відділу освіти райдержадміністрації та ракетками для гри в настільний теніс від Закарпатського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.« повернутися до списку новин