Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Стартували конкурси екологічного спрямування

Долучайтеся до проведення у 2018 році конкурсів еколого-просвітницького спрямування

Еколого-просвітницька діяльність направлена на екологічне виховання молоді, формування у неї бережливого ставлення до лісів та навколишнього природного середовища.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно із Українським товариством охорони природи за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України починаючи із 2017 року започатковують щорічне проведення Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху “Зелена естафета” (далі - Естафета). Положення про захід у додатку додається.

Захід започатковується з метою поширення практичної природоохоронної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах позашкільної освіти, залучення учнівської молоді до заходів щодо збереження та поліпшення стану довкілля, формування її життєвих компетентностей у контексті ідей сталого розвитку суспільства.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України повідомляє, що  Польщею оголошено  XІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості. Тема конкурсу у 2017-2018 навчальному році - «Загадкове життя домашніх улюбленців». З умовами можна ознайомитися за посиланням. 

З метою виховання в учнів ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, розвитку їх образного мислення, емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління з січня  2018 року по березень 2018 року  проводиться районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея».

Переглянути умови проведення.« повернутися до списку новин