Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Усім, хто боронить наші землі, присвячується!

У департаменті освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації підведено підсумки  ІІІ етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

Конкурс проводився з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу в чотирьох номінаціях  „Лист”,„Вірш”, „Малюнок”, „Фоторобота”.  В обласному етапі Конкурсу взяли участь 239 школярів області, з поміж яких - 8 учнів навчальних закладів району.

У номінації „Лист”серед 61 учасника обласного етапу Конкурсу дві школярки Великоберезнянського району здобули призові місця: І місце – Німець Вікторія Миколаївна, учениця 8 класу Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Гакава Іванна Сергіївна, учениця 8 класу Верховинобистрянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Роботи учасниць пройняті духом патріотизму й гордості як за славну історію Українського народу, так і переживанням за його буремне сьогодення, вирізняються глибиною почуттів.« повернутися до списку новин