Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Освітній процес у закладах освіти району продовжується в умовах карантину.

 Шановні батьки!

Відділом освіти 12 березня 2020 року проведено інструктивно-методичну нараду  з  керівниками закладів загальної середньої освіти району (переглянути статтю) щодо організації дистанційного навчання в умовах карантину з врахуванням технічних можливостей закладів та відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Так, в закладах загальної середньої освіти району організовано навчання учнів  допомогою онлайн-сервісів Google Classroom, Classtime, на платформі  „Країна дитячих мрій”. Розклади роботи та завдання для учнів розміщуються на сайтах шкіл. Вчителі району використовують для взаємозв’язку та спілкування Viber, Messenger, Instagram, можливості ресурсів YouTube,  платформ Kahoot, Learning Aps, Padlet, поширюють корисні лінки через власні сторінки у мережі Facebook.

Сьогодні учителі продовжують готуватися до подальшої дистанційної роботи і працюють над тим, як  доступно і цікаво організувати навчально-пізнавальний процес після закінчення канікул.

Наша взаємодія полягає у тому, щоб навчання удома відбувалося відповідально і вмотивовано, але без напруження,  з відчуттям педагогічної і батьківської підтримки наших дітей.« повернутися до списку новин