Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Великоберезнянські юні футболісти зіграють у фіналі «Шкільної футзальної ліги України»

Футбольна команда Великоберезнянщини "Гімназія" представляє Закарпаття! 

13 та 14 травня в Києві, у двох залах спорткомплексу ЦСК ЗСУ (пр.Повітрофлотський, 6), відбудуться матчі Всеукраїнського фіналу "Шкільної футзальної ліги України". Проект "Шкільна футзальна ліга України" проводять Федерація футболу України, Асоціація футзалу України, Міністерство освіти і науки, Міністерство молоді та спорту. Цього року у Всеукраїнському фіналі візьмуть участь шістнадцять команд, які подолали попередні етапи змагань. Закарпатську область представляє футбольна команда Великоберезнянщини "Гімназія", яка здобула перемогу в другому етапі "Шкільної футзальної ліги Закарпаття".

Напередодні відбулося жеребкування Всеукраїнського фіналу "Шкільної футзальної ліги України". З легкої руки гравця столичного "ХІТа" та збірної України Сергія Журби визначилися склади чотирьох груп, у яких зіграють по чотири команди. Великоберезнянська команда ввійшла до групи імені Петра Сагайдачного в такому складі:

1. НВК № 26 (Рівне)
2. Бобровицька гімназія (Чернігівська область)
3. Великоберезнянська гімназія (Закарпатська область)
4. ЗОШ № 5 (Слов'янськ, Донецька область)

Усі матчі Всеукраїнського фіналу "Шкільної футзальної ліги України" будуть транслюватися на Ютуб-каналі Асоціації футзалу України:

https://www.youtube.com/watch?v=tQcpk0WdmvU

www.futsal.com.ua

www.ffu.org.ua

Перший день – 13 травня 2017 року

10.30 – 10.55 Великоберезнянська гімназія - ЗОШ № 5 (Слов'янськ)

12.00 – 12.25 НВК № 26 (Рівне) - Великоберезнянська гімназія

14.30 – 14.55 Бобровицька гімназія - Великоберезнянська гімназія

         Зичимо юним спортсменам успіхів та наснаги в нелегкій боротьбі за титул найкращих футболістів України!« повернутися до списку новин