Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

29 березня відповідно до Плану роботи відділу освіти райдержадміністрації на 2019 рік відбулося засідання колегії відділу

Відбулося виїзне засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації на базі Вишківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Про стан ведення діловодства у закладах загальної середньої освіти району доповідала Тетяна Савчук, головний спеціаліст відділу.

У виступі методиста Мар’яни Плакош йшлося про створення умов для інклюзивної освіти та якість використання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку.

Доповідаючи про роботу Великоберезнянського інклюзивно-ресурсного центру, директор Мокрянин А.Є., ознайомила з напрямками роботи закладу, зауважила на окремих аспектах співпраці центру і закладів освіти.

Про дотримання керівниками шкіл чинних норм охорони паці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу доповів Олег Горбей,  працівник  групи централізованого забезпечення шкіл.

Участь у роботі колегії взяли Василь Кірик, голова районної державної адміністрації та Ярослав Шукаль, голова районної ради.

В обговоренні питань порядку денного Владислав Ладані, начальник відділу освіти, зупинився на питаннях забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти „Нова українська школа” на 2019-2020 навчальний рік згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 № 237, організації харчування, участі закладів освіти у районному етапі Всеукраїнської гри „Сокіл”(Джура)”, проведення районного етапу  та участі в обласному фестивалі-конкурсі „Воскресни, писанко!” 

Директори ЗЗСО мали змогу ознайомитися з матеріально-технічним забезпеченням, роботою педколективу щодо організації предметного середовища Вишківської загальноосвтіньої школи І-ІІ ступенів.« повернутися до списку новин