Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини позашкільної освіти

Великоберезнянський центр позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом запалює зірочки творчості

20 грудня 2019 року напередодні зимових свят у Великоберезнянському  районному центрі  позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбулося новорчіне свято творчості, під час якого було організовано ярмарку-продаж "Новорічний зорепад"  для збору коштів на лікування дитині. 

Гуртківці ЦПР презентували здобутки. Програма була напрочуд насиченою. Виступи вихованців гуртків "Хореографічного" (керівник Лабанич В.І.),  "Танцювальна мозаїка" (керівник Гумен М.В.), фольклорного ансамблю "Джерельце" (керівник Готра В.Ю.) та "Казкові герої" (керівник Панько В.М.)  показали справжню казку з цікавими іграми, чарівними піснями і танцями. До свята долучилися  солісти Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом Куртанич Р.М.

Кожен учасник свята не залишився без солодкого подарунка, які організувала директор ЦПР Івановчик О.В. Учасники створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям і дорослим на прийдешній 2020 рік.« повернутися до списку новин