Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Робота з обдарованими учнями

Юні науковці захищали дослідження на І районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

 

Сьогодні Мала академія наук України – цілісна, багаторівнева система виявлення та відбору обдарованих дітей, забезпечення духовного, інтелектуального, творчого розвитку підростаючого покоління, створення умов для соціального та професійного самовизначення особистості, виховання майбутньої творчої та наукової еліти України.

Юні науковці – найкращі представники нового покоління. На їхніх плечах уже в найближчому майбутньому лежатиме відповідальність за долю країни.

14 грудня 2018 року на базі Великоберезнянської гімназії відбувся І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Великоберезнянської філії Закарпатського територіального відділення МАН України. На І (районний) етап представлено 21 роботу учнів 9-11 класів із 6 закладів загальної середньої освіти. За результатами заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт, їх захисту, визначено переможців у таких відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, філософії та суспільствознавства,  історії, фізики та астрономії, хімії та біології,  екології та аграрних наук.

Виступи учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт оцінювало компетентне журі, яке об’єктивно аналізувало представлені презентації та ставило актуальні питання юним дослідникам. Роботи учнів вирізнялися актуальністю, авторським підходом до викладання матеріалу та самостійним характером виконання. Сьогодні всі учасники представили свої маленькі наукові дослідження, відкриття, з яких в цілому і складається наука.

Працюючи з обдарованими дітьми, педагоги нашого району ставлять перед собою завдання: допомогти їм реалізувати свої індивідуальні якості, не боятися висловлювати свою власну думку, мати свій погляд, свою позицію. Учні мали можливість показати рівень знань і практичних навичок, культуру мовлення та вільне володіння матеріалом наукового пошуку, свої глибокі предметні знання та порівняти їх із знаннями інших учасників конкурсу.

Науково-дослідницька, пошукова робота сприяє становленню особистості, вимагає від учнів додаткових зусиль. Розуміючи це, науковий керівник переконливо доводить її корисність, адже це великий досвід збору й обробки інформації, її оформлення відповідно до вимог, досвід постановки експерименту, спілкування з людьми і неоціненне почуття відкриття нового.

Висловлюємо подяку всім педагогічним працівникам, учні яких провели значні дослідження, показали високий рівень вмінь публічного захисту своїх наукових пошуків. Вчителі своєю безкорисною, благородною працею сприяють підготовці учнівської молоді до активної наукової діяльності, розвивають у своїх вихованцях дух допитливості, формують світогляд, плекають інтелектуальну, творчу еліту нашої держави.

Щиро вітаємо юних науковців з особистим досягненням на ниві науки!

 « повернутися до списку новин