Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини із закладів освіти

Наукова спадщина Василя Сухомлинського у контексті розвитку сучасної освіти

Українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок Василя Сухомлинського в розвиток освіти і науки. Як відомо, його творчий доробок користується популярністю не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Задля належного відзначення 100-річчя від дня народження видатного українського педагога методичний кабінет відділу освіти протягом вересня-жовтня провів  низку організаційних, методичних заходів та підготував рекомендації щодо застосування ключових ідей педагогіки Василя Сухомлинського в контексті реалізації «Нова українська школа».

З метою належної реалізації регіонального плану з проведення заходів, присвячених вшануванню пам’яті Василя Сухомлинського, видатного українського педагога, публіциста і письменника, визначення внеску вченого у розвиток української педагогіки та психології упродовж вересня було проведено тиждень педагогічних ідей та декаду молодого вчителя, присвячені 100-річчю від дня народження В. О. Сухомлинського. Організовано тематичні, методичні, освітні, інформаційно-просвітницькі заходи, до яких були залучені учнівство, педагогічні колективи, батьківська спільнота. 

Варто відмітити досвід роботи з організації заходів до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського педагогічних колективів: Костринської загальноосвітньої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивчення окремих предметів, Лютянської загальноосвтіньої школи І-ІІІ ступенів,  Малоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів? Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Верховинобистрянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Солянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. 

Кожне покоління по-новому сприймає В. Сухомлинського, знаходить цінні дороговкази для навчання і виховання. Український педагог подарував нам цілісну педагогічну систему виразного гуманістичного спрямування. Тому ми повинні зуміти  скористатися нею. Маємо підніматися до неї і серцем, і розумом.« повернутися до списку новин