Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Національно-патріотичне виховання: "Джура-2020"

10 вересня 2019 року проведено нараду з відповідальними за організацію шкільних та районних етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Серед виховних напрямів роботи закладів освіти району сьогодні провідним залишається національно-патріотичне виховання як такий, що  відповідає нагальним вимогам та сучасним викликам. Досвід показує, що дієвим засобом виховання у цій сфері є організація гри "Сокіл" ("Джура"). 

10 вересня 2019 року відповідно до плану роботи методичного кабінету та за запитами педагогів проведено нараду з відповідальними за організацію шкільних та районних етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2019-2020 навчальному році.

Ключові питання:

  1. Про зміни в нормативно-правових документах  щодо організації національно-патріотичного виховання в закладах освіти.
  2. Про порядок реєстрації куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
  3. Про районний план заходів з реалізації  Положення про Всеукраїнську  дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).
  4. Про організацію Районної школи ройових джур.

У формі відкритого діалогу педагоги обмінялися досвідом роботи щодо організації гри на місцях та актуалізували нагальні проблеми стосовно  планування заходів із впровадження гри «Джура» в закладах освіти. 

 

 

 « повернутися до списку новин