Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Екопросвіта учнівської молоді

Наші переможці - наша гордість!

Екологічна освіта і виховання є основою для формування людини з високим почуттям обов’язку перед суспільством, людини, здатної відстояти свою соціальну позицію в умовах, коли стан довкілля катастрофічно погіршується і гостро відчувається дефіцит культури населення.

Участь в екологічних конкурсах – ще один крок на шляху до формування екологічної культури учнів та молоді. Протягом січня-квітня 2017 учнівські та педагогічні колективи активно брали участь у конкурсах природоохоронного змісту! Їх роботу оцінено на обласному та національному рівнях. Пишаємося здобутками та вітаємо переможців!

За підсумками проведення обласного етапу Всеукраїнського  конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» (наказ ЗОЕНЦ №31 18.04.2017) переможцями стали такі учні:

  • Боримська Крістіна, Коман Даніела, учні Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Бегені Мирослава, Псяйка Марина, учні Стужицької ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Руська Юлія, учениця Великоберезнянської гімназія;
  • Сирохман Владислава, Симчишин Мирослава, учні Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За підсумками проведення  відбіркового (обласного) етапу Всеукраїнського  юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2017» (Наказ ЗОЕНЦ №33 21.04.2017) переможцями у 2  номінаціях стали:

  • Гембець Микола, учень 2-Б класу Великоберезнянської гімназії, який здобув 1 місце у номінації «Краща фоторофота»;
  • Сенчик Вікторія, учениці 8 класу Розтоцько-Пастільсьсої ЗОШ І-ІІ ступенів, яка  посіла 1 місце у номінації «Кращий слайд-фільм».

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Національною екологічною благодійною організацією Зелений Хрест України (Green Cross Ukraine) підведено підсумки Національного етапу Х Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя» (наказ НЕНЦ №40 26.04.2017). Відрадно, що у номінації «Вірш «Розмова з краплею води»  3 місце посіла учениця 1 класу Лютянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дзямба Вероніка.

Щиро вітаємо переможців!!!« повернутися до списку новин