Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Нагородження освітян області до Дня працівників освіти

28 вересня 2017 року в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. 

Представників навчальних закладів з усієї області з професійним святом привітали Сопкова Г.І., начальник департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Москаль Г.Г., голова обласної державної адміністрації. За значний особистий внесок у розвиток освіти краю працівникам освітньої галузі вручили нагороди – обласну премію імені Августина Волошина. Серед кращих педагогів Закарпатської області, за яких проголосували на педагогічних серпневих конференціях у кожному районі та місті, Парасич Мар’яна Василівна – учитель хореографії Великоберезнянської гімназії.

Знаний у районі майстер танцювального мистецтва щораз вражає новими постановками, цікавими хореографічними композиціями. Засобами танцю Мар’яна Василівна допомагає кожній дитині самоствердитися, повірити у свої сили, свою унікальність і неповторність. Її вихованці є постійними лауреатами та переможцями різноманітних конкурсів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів: „Смарагдові витоки”, „Молодь обирає здоров’я”, „Євро-Денс – 2013”, „Ludová tvorba”, норвежсько-словацько-українському проекті „Культура без кордонів”.

Вітаємо Мар’яну Василівну з високою нагородою, бажаємо їй натхнення, нестандартних педагогічних ідей, багатства емоцій та чудових результатів взаємодії з дітьми, батьками, педагогами, громадою.

 

 « повернутися до списку новин