Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Дитяча класна бібліотечка

Першокласнику НУШ!

На сьогодні створення нового освітнього простору з урахуванням комфортних умов та впровадження інноваційних підходів  у навчанні є одним із найбільш важливих завдань під час втілення концепції Нової української школи. 

Серед навчальних центрів сучасного освітнього середовища, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, особлива роль відведена дитячій класній бібліотечці. Вчителям початкової школи запропоновано використовувати методичну систему „Щоденні 5”, щоб заохотити школярів до читання художніх книжок, навчити дітей формулювати власну думку, ділитися враженнями від прочитаного, збагачувати словниковий запас, виховувати любов до книги. Читання – це не тільки отримання інформації, це ще й спілкування, відпочинок, позитивні емоції.

Відділом освіти придбано для учнів перших класів усіх закладів загальної середньої освіти району бібліотечки художньої літератури. У  добірці книжок - українські та зарубіжні казки, добрі, повчальні і дотепні  оповідання, науково-пізнавальні історії про походження явищ і предметів.« повернутися до списку новин