Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Зробити так, щоб висловлювання власних думок стало звичкою для учня

 Story-telling# Roll-a-story#Щоденні 5...

Як навчити вдумливому читанню? Зробити так, щоб письмо стало задоволенням, а висловлювання своїх думок – звичкою? Сучасна методика пропонує вчителеві початкової школи різноманітні прийоми. Головне, щоб учитель мав бажання започаткувати нові види діяльності.

Учителі 2 класів під час засідання районного методичного об’єднання, що відбулося 28 березня 2019 року, працювали над тим, щоб розширити та уточнити знання щодо застосування сторітелінгу як інноваційної технології, що створює умови для мотивації дітей до навчання, ознайомитися з основними структурними компонентами  технології "Roll-a-story" (кинь кубик та розкажи історію). В контексті підготовки до роботи у 3 класі педагоги опрацювали особливості та визначальні риси есе як жанру учнівської творчості, методику підготовки учнів до написання есе. Також учителі обговорили можливості використання методичної системи „Щоденні 5”, обмінялися вже набутим досвідом застосування її окремих елементів у практиці роботи.

Учителі Куришко М.І., Штець М.В. провели практикуми.Педагоги, об’єднавшись у групи, шляхом інтерактивної взаємодії поглиблювали професійні знання і навички для роботи на уроках української мови та читання.

Керівники закладів освіти Копча Г.П., Літак І.М. поділилися враженнями від участі в „управлінській студії”, що проводив нещодавно департамент освіти і науки облдержадміністрації. Вони зазначили, що відкрите спостереження уроку в Новій українській студії дозволило побачити окремі методичні нюанси та надихнуло до роботи.« повернутися до списку новин