Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Робота з батьками

 Правопросвітницький тренінг для батьків

В Інклюзивно-ресурсному центрі, 23 січня 2019 року, відбулося тренінгове заняття для батьків, яке презентувала практичний психолог центру Чех Л.Ю. Зі вступним словом до присутніх звернулася директор центру Мокрянин А.Є., яка розповіла про завдання ІРЦ, основним серед яких є співпраця та просвітницька робота з батьками.

Метою тренінгу стало сприяти становленню батьківської компетентності, шляхом усвідомлення і осмислення механізмів діалогічного спілкування та формування вмінь й навичок конструктивної взаємодії з дітьми у сім’ї.

Під час заняття батькам було запропоновано цікаві завдання для роздумів, релаксу та обміну досвідом спілкування зі своїми дітьми, міні-лекцію про стилі виховання дітей.

Після тренінгу, який пройшов дуже жваво та емоційно, батьки мали змогу за чашечкою запашної кави поспілкуватися з фахівцями центру, поділитися враженнями про проведене заняття та обмінятися думками про способи виховання та впливу на своїх дітей. В кінці тренінгу практичний психолог роздала буклети з порадами батькам щодо виховання дітей з особливими освітніми потребами.

Мами прийшли до висновку, що такі зустрічі в тісному крузі є ефективними та необхідними в майбутньому.« повернутися до списку новин