Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Методична робота у 2019/2020 навчальному році: виклики та перспективи

12 вереня 2019 року відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Освітня галузь завжди реагувала на суспільні зміни. Аналізуючи тенденції сучасного стану та розвитку освіти, бачимо, що основні виклики сьогодення пов’язані з підготовкою педагога до роботи в умовах Нової української школи.

Ці виклики для методичних служб усіх рівнів постають у контексті Закону України «Про освіту», концептуального документа реформування освіти «Нова українська школа».

Саме про основні орієнтири діяльності методичних структур закладів освіти району в 2019/2020 навчальному році  йшлося під час наради заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми „Організація планування сучасного освітнього середовища в умовах Нової української школи”.

Під час педагогічного полілогу „Якою має бути методична робота” учасники семінару визначили основне завдання методичних служб: навчати, формувати та виявляти професійного педагога шляхом створення оптимальних умов, що будуть сприяти фаховому та творчому розкриттю педагога, сприяти постійному підвищенню педагогічної майстерності та втілювати у освітній процес сучасні технології навчання і виховання. Наголошуючи на цьому аспекті роботи адміністрації закладу, було розглянуто питання участі педагогів у фахових конкурсах, зокрема у конкурсах «Учитель року – 2020» та «Шкільна бібліотека – 2020».

Зазначимо, що основна мета діяльності заступника:  дати поштовх до самоосвіти, самовдосконалення та самореалізації, допомогти вчителю розкрити свої таланти, надати йому кваліфікаційну допомогу як у питаннях теорії, так і в практичній діяльності у підвищенні результативності його педагогічної праці. Цей пріоритет на часі такий, що забезпечує динамічний розвиток педагогічної спільноти. 

 « повернутися до списку новин