Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

ЗНО-2019

Актуальна інформація для учнів та батьків

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбулося 16 бер езня 2019 року на базі Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Для підготовки і проведення пробного ЗНО залучено 28 педагогів закладів освіти району. Всі 44 зареєстровані учасники з’явилися вчасно.

       23 березня 2019 року відбудеться пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської  та німецької мов. Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних тести (українська мова та література та один предмет на вибір).

         Інформуємо, що в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти  www.test.if.ua  розміщено запрошення (реєстраційні картки), в яких є інформація про пункт проведення пробного ЗНО.

       Просимо роздрукувати запрошення, оскільки його наявність є однією з умов допуску учасника до пункту проведення пробного ЗНО. Крім того, у запрошенні розміщена інформація про адресу пункту тестування.

Допуск на пункти пробного тестування здійснюється за наявності:

  • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;
  • запрошення (реєстраційної картки);
  • паспорта (або свідоцтва про народження).

Визначення результатів пробного тестування.

       Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит. Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде у визначені терміни скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО»

     Початок пробного ЗНО об 11 год.к.ч. Пропуск учасників припиняється о 10.50.

  Для тих, хто не з’явився на пробне ЗНО, є можливість забрати свій тестовий зошит упродовж 3 днів у Великоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів

  

  « повернутися до списку новин