Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Нова українська школа

ІІІ сесія вчителів, які навчатимуть першокласників у 2020/2021 та 2021/2022 навчальних роках

23 листопада 2019 року відбулася  ІІІ сесія вчителів початкових класів з підготовки до роботи за Державним стандартом початкової освіти та новими навчальними програмами в Новій українській школі.

Педагоги детально опрацювали Державний стандарт початкової освіти, переводячи основні його принципи у методичну площину. У  ході тренінгу учасники навчалися планувати освітню діяльність відповідно до обов’язкових результатів Стандарту та користуватися зазначеним документом для творення навчальної програми та для її модифікації. Педагоги  розглянули можливості тематичного планування за допомогою інтелект-карти – популярного сьогодні освітнього інструмента. На конкретному навчальному матеріалі з  мовно-літературної, математичної та природничої галузей учителі обмірковували ідеї та шукали шляхи творчого застосування в освітньому процесі графічних організаторів як  прийомів  технології розвитку критичного мислення.

Наразі учителі початкових класів отримали методичні орієнтири, а попереду – тривала самоосвітня робота. Натхнення всім!« повернутися до списку новин