Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини Інклюзивно-ресурсного центру

Майстер-клас з питань виправлення та формування правильної артикуляції основних звуків вчителя-логопеда на базі ДНЗ с. Луг

Нині в системі освіти важливим складником співпраці  вчителя-логопеда, батьків, педагогів залишається активне спілкування, привернення їх уваги до актуальних проблем мовленнєвого розвитку дитини, оперативне інформування, консультування, і, що важливо, - отримання зворотного зв’язку.

Досвід показує на  дієвості таких форм взаємодії з батьками та педагогами, які спонукають до відкритого діалогу, конструктивної бесіди, заснованої на «зворотній співпраці».  Директор інклюзивно-ресурсного центру, Мокрянин А.Є., в рамках виїзних консультацій, 10 вересня 2019 року за запитом завідувача ДНЗ с. Луг та батьків, оглянула дітей шестирічного віку з метою виявлення вихованців-дошкільнят з вадами мовлення. Адже, мовлення – це джерело знань про довкілля, засіб спілкування та взаєморозуміння. У дошкільному віці настає період активного опанування мовлення, і мета освітян – допомогти малюкам якомога краще справитися із цим завданням. Мокрянин А.Є. надала консультації директору ДНЗ с. Луг, Мушак Д.І., та вихователю, Турдай Ю.С.  з багатьох важливих питань формування мовлення у дошкільнят та провела майстер-клас з питань виправлення та формування правильної артикуляції основних звуків. Було акцентовано увагу педагогів на цьому, що саме прагнення малюка говорити, спілкуватися – головна запорука гарного розвитку зв’язного мовлення.

 

 « повернутися до списку новин