Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Пізнання змінює сприйняття

Презентовано результати проекту щодо протидії етнічній дискримінації та антисемітизму в Закарпатті

До проекту були залучені педагоги Великоберезнянщини – Василина Бельо, учитель історії Стужицької ЗОШ І-ІІ ступенів, Мирослава Дудурич, учитель української мови та літератури Великоберезнянської гімназії та Оксана Савко, учитель історії Великоберезнянської гімназії.

Захід включав двоетапні публічні семінари для цільової групи (5 навчально-інформаційних семінарів і 3 тренінги-практикуми), просвітницькі заходи серед учнівської та студентської молоді в рамках громадської просвітницько-інформаційної платформи «STOP дезінформації! Ні расово-національній дискримінації та антисемітизму», робочі зустрічі з представниками місцевої влади, просвітницько-інформаційну медіапідтримку тематики проекту в ЗМІ, а також підготовку і видання тематичного навчально-методичного посібника, виготовлення документальної кінострічки й розробку та друк тематичних антидискримінаційних плакатів.

23 червня 2018 року відбулася підсумкова конференція, на якій презентовано проектні складові, оглянуто хід занять з цільовою групою, роботу над прикінцевими продуктами тощо. Присутні мали можливість пересвідчитися в актуальності досліджуваної проблеми й ефективності точкових заходів для реалізації перспективних планів щодо подолання ймовірних негативних факторів у суспільно-політичному житті регіону.

Ключова частина заходу - презентація прикінцевих продуктів проекту – навчально-методичного посібника «Пізнання змінює сприйняття», документальної кінострічки «Щедрість Срібної Землі» і тематичних плакатів.  У обговоренні змісту книжки взяли участь автори праці (Маріан Токар, Оксана Савко, Кристина Червеняк, Євген Ясінський), а також гості, представники місцевої влади, інших громадських організацій.

Після перегляду прем’єрного показу кінофільму пройшла дискусія, яка продемонструвала Закарпаття як толерантний і мирний регіон.Презентовано розроблені командою проекту антидискримінаційні плакати. 

Висловлюємо вдячність за можливість долучитися до вирішення актуальної проблеми регіону -  протидії етнічній дискримінації та антисемітизму.  

ФОТОРЕПОРТАЖ« повернутися до списку новин