Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Обласний конкурс на кращу команду лідерів учнівського самоврядування

Команда учнівського самоврядування «Пульс» Великоберезнянського району стала призером!

30 березня 2017 року у м. Ужгород Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” зібрав кращі команди лідерів учнівського самоврядування на обласний конкурс. Наш район представляли учні Великоберезнянської гімназії - команда учнівського самоврядування «Пульс».

Відповідно до Положення про проведення у 2017 році обласного конкурсу на кращу команду лідерів учнівського самоврядування команди-учасники Конкурсу творчо презентували себе та свої учнівські організації на сцені. Вони представили виставки, що наочно ілюстрували діяльність районних органів учнівського врядування.  Боротьба за право бути кращою командою лідерів учнівського самоврядування була напруженою.

Виступ лідерів району був яскравим та змістовним, доповнений презентацією та музичним оформленням. Учні  майстерно зуміли передати власну життєву позицію та креативно представили діяльність районної організації лідерів учнівського врядування - Парламенту, наголосивши, що пріоритетними напрямками роботи залишаються навчальний, національно-патріотичний, превентивний, соціальний та волонтерський. Не забули учні згадати про змістовне та корисне дозвілля: проведення акцій, корисних та цікавих справ, свят, конкурсів, заходів, що проходили в начальних закладах району в рамках реалізації загальнорайонних проектів.

На виставці були представлені матеріали районного освітнього проекту «Сезонна «ШКОЛА ЗДОРОВ’Я» для лідерів учнівського врядування; проектів «Сонячній країні – здорова нація», «Зробимо Україну чистою»;  соціальних проектів «Борцям за єдність»,  «Захистимось від СНІДу разом»; соціального квесту «Молодь країни - без насильства» та ін.

За результатами обласного конкурсу команда «Пульс» Великоберезнянського району виборола ІІІ призове місце. Вітаємо переможців: Гефнер Каріну-Сільвію, Данча Софію, Заволоку Іллю, Задираку Андрія, Кашмель Валерію, Микиту Вероніку, Шелемон Аліну, які прагнуть бути справжніми лідерами, завзятими й кмітливими, мають багато мрій, задумів та  планів на майбутнє. Бажаємо подальших успіхів!« повернутися до списку новин