Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Робота творчої групи учителів історії та географії

Продовжуємо працювати в рамках педагогічного мейнстріму «Найуспішніші практики – крок до якісної Нової української школи»

Нагадуємо, що мета заходу з педагогами - пропагування інноваційних ідей та освітніх технологій, узагальнення роботи творчої групи учителів історії та географії, поширення кращих практик педагогічної діяльності, упровадження перспективного досвіду роботи у закладах загальної середньої освіти району, творчої реалізації ідей нової української школи.

19 березня 2019 року на базі Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено п’яте  засідання, у роботі якого взяли участь вчителі Великоберезнянської, Волосянківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Забрідської, Стричавської, Ужоцької загальноосвітніх шкіл  І-ІІ ступенів. 

Чурей Н.І., учитель історії та Федич Н.Ю., учитель географії, провели інтегроване заняття з історичного та географічного краєзнавства у 8 класі на тему «Рух опришків на Закарпатті у XVIII  столітті». Урок був побудований за технологією розвитку критичного мислення: учні працювали в експертних групах з інформаційними джерелами, ілюстративними матеріалами та картою регіону. Підібрані вправи та методи, а саме: «Діаграма Вена», «геокод», «ромашка Блума», забезпечили ефективне використання часу, систематизацію навчального матеріалу  та оптимізували роботу учнів.

Досвід роботи творчої групи показує в практичній площині ефективність організації освітнього процесу під час вивчення історії та географії, актуалізує мотивацію до пізнавальної та знаннєвої діяльності здобувачів освіти.« повернутися до списку новин