Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

У рамках «Школи виховників джур» проведено парамілітарний вишкіл для ройових Великоберезнянського району

 У 2019/2020 навчальному році організовано роботу Районної школи ройових джур

Велика справа починається з маленької ідеї, підкорення вершини – з першого кроку. Так, у квітні 2019 року зародилася ідея гуртування та навчання учнів-ройових, які є учасниками Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Великоберезнянському районі. 

Проведення навчання у форматі одноденного вишколу довело дієвість підходу з організації роботи роїв, що мало на меті мотивацію  учнівської молоді до пропагування національно-патріотичних ідей. І тут найцікавіше –  виник задум систематичного проведення тематичних вишколів для ройових та джур Гри за участю представників громадських організацій, ветеранів АТО та ООС, педагогів, виховників, тренерів з національно-патріотичного виховання.

За ініціативи методичного кабінету відділу освіти було зроблено перший крок до реалізації плану: 18 вересня 2019 року впевнено стартувала Школа ройових джур. 19 ройових з усіх закладів загальної середньої освіти І-ІІ та І-ІІІ ступенів Великоберезнянщини пройшли перший вишкіл, який є значною складовою  великої справи – виховання гідних патріотів! 

Владислав Швец, голова обласного Закарпатського громадського штабу військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»), та Полєшкін Олег, представник від ветеранських організацій, спільно з обласним громадським фондом  Ліга ветеранів АТО  та бойових дій «Карпатська Земля», провели чотиригодинний парамілітарний вишкіл, який передбачав практичні навчання за такими напрямками: заняття з радіорозвідки та радіоперемовин; медичний вишкіл – надання первинної медичної допомоги та евакуації потерпілого; виконання нормативів з кидання учбових гранат Ф-1 та РГД-5 з різних позицій; тактичні вправи зі зброєю у складі рою; збірка та розбірка ПМ та спорядження  магазина АК-74; картографія, орієнтування; використання спецспорядження та оснащення індивідуально та у складі рою.

Креативний підхід, позитивне навчання, військово-патріотичний зміст від пана Владислава та пана Олега забезпечили надпотужну  злагоджену роботу ройових, доброзичливу невимушену атмосферу та максимальний зворотній зв'язок!

Щиро вдячні за співпрацю!

 « повернутися до списку новин