Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Юнак із Великоберезнянщини зайняв перше місце на Спартакіаді Закарпатської області серед допризовної молоді

24 квітня в м. Ужгород на стадіоні «Авангард» пройшов другий (обласний) етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді у 2019 році

Метою спортивного заходу є удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби в Збройних Силах України, у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах.

Цього року участь у Спартакіаді прийняли 16 команд із районів, міст, ОТГ Закарпатської області. 160 учнів 10-11 класів навчальних закладів області виборювали право бути кращими у військово-спортивних дисциплінах: бігу на 100 метрів, бігу на 1000 метрів, підтягуванні на перекладині, метанні гранати Ф-1 на дальність, стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Честь Великоберезнянщини на змаганнях відстоювала збірна команда, до складу якої увійшло десять старшокласників: Дуркот Антон, Куцик Петро (Волосянківська ЗОШ I-III ст.), Пузяк Мирослав, Пічуєв Андрій (Лютянська ЗОШ I-III ст.), Кешкентій Олександр (Ставненська ЗОШ I-III ст.), Качмар Іван, Олень Юрій, Дранчак Роман (Костринський ліцей), Задирака Андрій, Добей Іван (Великоберезнянська гімназія). Представники команди: Роман Вайда, Михайло Тисянчин.

Усі юнаки гідно представили район на цьому престижному спортивному заході, демонструючи хороші результати в особистому заліку в бігу на 100 метрів (13,1 сек. – четвертий обласний результат досяг учень Волосянківської ЗОШ I-III ст. Дуркот Антон) та у підтягуванні на перекладині (39 разів – четвертий обласний результат, учень Костринського ліцею Качмар Іван).     .

А найкращим цьогорічним обласним показником, 41 очко із п’яти залікових пострілів, у стрільбі з пневматичної гвинтівки став результат учня 11 класу Ставненської ЗОШ I-III ст. Кешкентія Олександра. За перше місце у стрільбі юнака нагороджено особистою грамотою та медаллю управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації.

 

  

 « повернутися до списку новин