Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

„Шкільна волейбольна ліга України”

Вітаємо призерів змагань першості області з волейболу

З метою подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва, формування здорового способу життя, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою й спортом, активізації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в закладах загальної середньої освіти протягом січня – лютого 2018 року було проведено першість області з волейболу „Шкільна волейбольна ліга України”.

Відповідно до Положення про проведення першості області з волейболу серед команд юнаків і дівчат закладів загальної середньої освіти, затвердженого департаментом освіти і науки, управлінням молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації, Закарпатським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, змагання відбулися  у два етапи (зональні й фінальні).

          27 січня 2018 року в чотирьох зонах змагалися юнаки та дівчата 2001 р.н. і молодші, 2004 р.н. і молодші закладів загальної середньої освіти. Великоберезнянщину представляли команди Волосянківської (дівчата 2004 р.н. і мол.), Ставненської (юнаки 2004 р.н. і мол.), Лютянської (юнаки та дівчата 2001 р.н. і мол.)  ЗОШ І-ІІІ ступенів. Волейболісти Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель – Бучак М.М., тренер – Тисянчин М.М.), Ставненської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель – Іваниця В.П.) та команда дівчат Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель – Каменца Ю.Ю., тренер – Каменца Ю.М.) вибороли почесні І місця й вийшли у фінал.

          11 лютого 2018 року в другому етапі титул найкращих волейболістів виборювали 32 команди Закарпатської області. Дівчата Волосянківської ЗОШ  І-ІІІ ст. та юнаки Ставненської ЗОШ І-ІІІ ст. у напруженій боротьбі здобули  ІІ місця, а команда дівчат Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст. посіла ІІІ сходинку п’єдесталу.

          Переможці й  призери нагороджені командними та індивідуальними грамотами департаменту освіти і науки, управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації, Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Нагородження проводили головний суддя Іванко В.В. й інструктор-методист Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Плеханов А.М.

         Вітаємо з блискучою перемогою наших ПРИЗЕРІВ першості області з волейболу серед юнаків і дівчат закладів загальної середньої освіти „Шкільна волейбольна ліга України” – команди юнаків Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, дівчат Лютянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, юнаків Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Зичимо юним волейболістам у наступному році посісти І сходинку п’єдесталу!« повернутися до списку новин