Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Виховна робота

 28 лютого – 01 березня 2019 року на базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов районний огляд-конкурс художньої самодіяльності „Країна дитячої творчості”

Дитинство яскравими барвами наповнює життя закладів освіти! Кожен день – це крок до неймовірних відкриттів, цікавих ідей та творчості.

Дитинство і творчість нероздільні. Це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє, і разом з тим, природне й дивовижне. Діти все сприймають по-іншому й виражають у власних творчих доробках. Саме дитяча творчість допомагає побачити та розпізнати, а згодом і розвинути таланти наших учнів.

Протягом двох насичених днів, 28 лютого – 01 березня 2019 року, юні обдарування закладів освіти району презентували творчі колективи та сольні номери під час районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності „Країна дитячої творчості”. Концертна програма, у якій взяли участь 20 закладів освіти, була насиченою та складалась з  різножанрових номерів у трьох номінаціях  «Вокальний жанр», «Хореографічний жанр» та «Малі театральні форми».

Свято дитячої творчості зібрало цілий зал глядачів: батьків, керівників закладів освіти району, педагогів,  учнів!

Завдяки талановитим керівникам творчих колективів, їх копіткій щоденній праці з малечею та юнацтвом, особистій енергії та досвіду відбулося це грандіозне свято. Особливо хочеться відмітити творчі колективи Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Костриського ліцею, Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Стужицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  та Вишківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Співпраця та злагоджена робота відділу освіти, методичного кабінету, закладів освіти району в партнерстві із позашкільними закладами сприяє реалізації творчих навичок нашої молоді, яка вдосконалюється, підвищує свою самооцінку, формує громадянську позицію. Адже тільки щаслива людина може зробити цей світ кращим!

Віримо, що фестиваль дитячої творчості надихне і юних учасників, й кожного з присутніх на святі зростати у своєму прагненні до саморозвитку та підтримки обдарувань Великоберезнянщини.

 « повернутися до списку новин