Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Загальнорайонний марафон «Цінності в дії»

22-23 листопада 2018 року пройшов ІІ етап загальнорайонного марафону "Цінності в дії", приурочений 85-м роковинам вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Вшанування загиблих під час Геноциду 1932–1933 років – це справа честі усіх українців!

Протягом 22-23 листопада 2018 року заклади загальної середньої освіти району стали осередком інформаційно-просвітницької кампанії, спрямованої на збереження пам’яті про події 1932-1933 років  та виховання патріотизму. Правда про голод – геноцид сталінського тоталітарного режиму проти української ідентичності, як ніколи, об’єднує і гартує підростаюче покоління до пошуку загальнолюдських цінностей, до визначення власної важливості у приналежності до Української держави.

Нас не змогли позбавити свободи, тому позбавили життя… Сотні дитячих сердець з сумом та співчуттям спостерігали за перебігом подій тих років, сотні дитячих сердець в унісон співпереживали, сотні дитячих сердець не залишилися байдужими – вони гідні перейняти правду про історію власного народу й передати її своїм нащадкам. Запитання у погляді: «Чому?» А це уже немало!

Ми пам’ятаємо! Ми – знаємо ціну життя!« повернутися до списку новин