Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

На часі: „Джура – 2019”

Семінар з проблеми: "Організаційно-методичні аспекти проведення гри "Сокіл" ("Джура") в 2018/2019 навчальному році

Пріоритетною системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів та індикаторів ефективності Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016—2020 роки залишається Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра „Сокіл” („Джура”).

8 листопада 2018 року відбувся семінар з проблеми: „Організаційно-методичні аспекти проведення гри „Сокіл” („Джура”) в 2018/2019 навчальному році” для відповідальних за організацію гри. У заході взяли участь директори закладів загальної середньої освіти І-ІІ, І-ІІІ ступенів, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, керівники роїв,  педагоги, які ведуть гуртки козацько-лицарського виховання „Джура”, військово-патріотичного виховання „Захисник Вітчизни” та „Зірниця”, начальник відділу освіти Ладані В.О., завідувач методичного кабінету  Савко О. В. та заступник голови районного штабу, голова Спілки учасників АТО Великоберезнянського району Пугінський В.В.

Семінар складався із трьох модулів: нормативно-правового, організаційно-методичного та фідбеку.

Начальник  відділу освіти Ладані В.О. ознайомив присутніх із  постановою Кабінету Міністрів України від  17.10. 2018 р. № 845 та наголосив на важливості  виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства.

Під час опрацювання питання щодо організаційно-методичного супроводу гри  обговорювалися стратегічні напрями щодо створення та розвитку національно-патріотичних осередків самовиховання дітей засобами гри „Сокіл” („Джура”) та вироблення цілісної виховної моделі закладів загальної середньої освіти.

Голова Спілки учасників АТО Великоберезнянського району Пугінський В.В. звернув увагу присутніх на залученні дітей до районного етапу гри, що буде проходити у формі наметового таборування як підсумок самовиховної діяльності учасників, як важлива складова національно-патріотичного та військового виховання, як дієвий засіб взаємообміну та взаємозбагачення.

Важливим етапом семінару став зворотній зв'язок учасників – фідбек. У дискусії народжується істина. Цей постулат успішно був підтверджений: кожен мав змогу висловитися, залишити відгуки, коментарі та пропозиції щодо проведення гри „Сокіл” („Джура”) у 2019 році.

 « повернутися до списку новин