Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Пасхальні сувеніри руками вихованців ІРЦ

Пройшло заняття із серії «майстер-класів» для учнів ІРЦ

Пасха — найсвітліше свято в житті християн. На столі з’являються фарбовані яйця, паска та інші символи, без яких ми вже не можемо уявити Світле Христове Воскресіння.

У цього свята є безліч символів. Деякі з них — суто християнські, інші ж з’явилися в результаті єднання християнської культури і язичницьких обрядів стародавніх слов’ян.

Яйце здавна вважається символом життя і родючості. А справжнім витвором мистецтва вважаються писанки — яйця, вручну прикрашені всілякими візерунками, саме тому продовженням циклу серії занять «Творча майстерня» для дітей з особливими освітніми потребами, є виготовлення  вихованцями інклюзивно-ресурсного центру аплікації з паперу, фетру, ліплення та розфарбовування шаблонів із великодніми символами. Розфарбовування писанок викликало у дітей жвавий інтерес та емоції радості. Діти працювали під керівництвом фахівців центру, які розповіли їм про історію виникнення свята Великодня та пасхальних символів (крашанок, писанок, великодніх зайців), використовуючи фломастери, кольорові олівці за допомогою яких, змогли творчо відобразити своє індивідуальне бачення великодніх символів. 

 « повернутися до списку новин