Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Пройшов районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Зоологічна галерея - 2019"

 Еколого-натуралістична робота закладів загальної середньої освіти засобами мистецтва

Ставлення дітей та молоді до природи розглядається педагогічними колективами закладів освіти району як важлива громадянська риса особистості, яка формується в процесі широкої еколого-просвітницької роботи. Набуває все більшої популярності серед школярів Великоберезнянщини Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея».

Нагадуємо, що його мета - виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей, розвитку образного мислення і емоційної чуйності.

Цього року до участі в конкурсі долучилися 16 закладів загальної середньої освіти. Творчі доробки юннатів вирізняються надзвичайним різноманіттям,  дивовижним талантом учасників та мистецьким підходом до створення малюнків. На конкурс було представлено понад 30 робіт, на яких юні художники зобразили жителів Карпат та екзотичних тварин із всього світу. Техніки виконання: акварель, гуаш, графіка та воскова крейда.

Малюнки переможців конкурсу, а це 16 робіт, візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея».

 « повернутися до списку новин