Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Плекаємо обдарованість, надихаємо на творчість!

 11 січня 2018  року відбувся І ( районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.  

Сьогодні Мала академія наук України – цілісна, багаторівнева система виявлення та підтримки обдарованих дітей, забезпечення духовного, інтелектуального, творчого розвитку підростаючого покоління, створення умов для соціального та професійного самовизначення особистості, виховання майбутньої творчої та наукової еліти України.

Саме участь у Малій академії наук є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень. Юні науковці – найкращі представники нового покоління. На їхніх плечах уже в найближчому майбутньому лежатиме відповідальність за долю країни.

11 січня 2018  року на базі Великоберезнянського центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом  відбувся І ( районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.  

На І (районному) етапі представлено  роботи у чотирьох відділення та 14 секціях учнів 9-11 класів закладів освіти району. Традиційно найчисленнішими були такі секції як: „Фольклористика”, „Літературна творчість”, „Журналістика”, „Етнографія”, „Історичне краєзнавство”, „Історія України”, „Правознавство”, „Зоологія, ботаніка”, „Медицина”. Вперше у цьому році розпочали свою роботу секції „Соціологія” та „Педагогіка”, у яких спробували свої сили учні Великоберезнянської гімназії.

Виступи учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт оцінювало компетентне журі, яке об’єктивно аналізувало представлені презентації та ставило актуальні питання юним дослідникам. Роботи учнів вирізнялися актуальністю, авторським підходом до викладання матеріалу та самостійним характером виконання. Сьогодні всі учасники представили свої маленькі наукові дослідження, відкриття, з яких в цілому і складається наука.

Працюючи з обдарованими дітьми, педагоги району ставлять перед собою завдання: допомогти їм реалізувати свої індивідуальні якості, не боятися висловлювати свою власну думку, мати свій погляд, свою позицію. Учні мали можливість показати рівень знань і практичних навичок, культуру мовлення та вільне володіння матеріалом наукового пошуку, свої глибокі предметні знання та порівняти їх із знаннями інших учасників конкурсу. 

Науково-дослідницька, пошукова робота сприяє становленню особистості, вимагає від учнів додаткових зусиль. Розуміючи це, науковий керівник переконливо доводить її корисність, адже це великий досвід збору й обробки інформації, її оформлення відповідно до вимог, досвід постановки експерименту, спілкування з людьми і неоціненне почуття відкриття нового. Висловлюємо подяку всім педагогічним працівникам, учні яких провели значні дослідження, показали високий рівень вмінь публічного захисту своїх наукових пошуків.

На ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт представлятимуть Великоберезнянщину 14 учнів, що провели найцікавіші та найактуальніші дослідження.

Щиро вітаємо юних науковців з особистим досягненням на ниві науки!« повернутися до списку новин