Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

13 вересня 2019 року в Малоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Від впевненого старту до успіху! Під таким гаслом розпочалися шкільні етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у закладах освіти.

Чи не символічно, що «булаву першості» міцно тримає рій «Чорні запорожці», які в червні 2019 року представляли Закарпатську область на Всеукраїнському вишколі «Джура-прикордонник - 2019» в м. Ізмаїл. Саме сьогодні, 13 вересня 2019 року, в Малоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено шкільний етап Гри.  Рої  закладу в складі куреня «Миротворці» мали змогу під керівництвом старших юнок та юнаків, учасників «Джури-Прикордонник-2019», пройти вишкіл з національно-патріотичного виховання. Учнівство показали свої навички у таких конкурсах як «Відун», «Топографія», «Розпалювання багаття», «Встановлення намету», «Наша стіннівка», «Рятівник», «Козацький гарт».

Кульмінацією проведення шкільного етапу гри «Сокіл» («Джура») було те, що рій «Чорні запорожці», а це найстарші учні закладу, передали Прапор рою «Чорні запорожці» та Прапор «Джури-Прикордонник-2019 новоствореному рою Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та побажали успіху й перемоги у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Патріоти! Ми пишаємося вашими звитягами!

 « повернутися до списку новин