Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Нові технології у новій українській школі

З 1 по 30 листопада 2018 року проведено районний етап конкурсу в номінації "Профілактичні програми" 

З метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти  району, удосконалення фахової майстерності, узагальнення досвіду практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти проведено  районний етап Конкурсу.

До участі  долучилися 4 психологи з  Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Чорноголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Волосянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Великоберезнянської гімназії, Костринської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та колектив працівників психологічної служби Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Авторські програми зорієнтовані на створення безпечного освітнього простору та превенції небезпечної поведінки у соціальних мережах, профілактики соціальної девіації та негативних проявів.

На підставі протоколів засідань фахового журі першого (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у нові й школі” у номінації „Профілактичні програми”  переможцем стала Чама Наталія Василівна, психолог Волосянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Вітаємо працівників психологічної служби, які створили актуальний комплекс заходів, спрямованих на досягне­ння цілей навчання, виховання і розвитку особистості в сучасному світі.« повернутися до списку новин