Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Загальнорайонний марафон «Цінності в дії»

21 листопада 2018 року стартував І етап  загальнорайонного марафону "Цінності в дії", приурочений Дню гідності та свободи

Мабуть, жодна тема не викликає стільки суперечливих думок та полеміки, як гідність людини. По суті, це поняття позначає суб’єктивне ставлення особистості до самої себе. Багатьом для того, щоб виростити велику самоповагу, потрібно спочатку досягти в житті незвичайних висот.

Формування гідності людини починається в дитячому віці і продовжується в юності та зрілості. Людська гідність складається з безлічі факторів, які здатні чинити потужний вплив на самооцінку особистості. Завдання закладу освіти - сформувати навичку об'єктивної самооцінки та бажання/cпонукання до подальшого особистісного зростання.

Як гідність пов’язане зі свободою? Свободу у всі часи визнавали головною цінністю особистості. Без неї неможливо виростити гідність достатньою мірою. Якщо не буде свободи, всі досягнення, які має людина, в кінцевому підсумку виявилися б марними. Все, чого ми досягаємо, ми робимо заради того, щоб розвивати власну індивідуальність, виражати себе у всій повноті. І наявність гідності тут дуже допоможе. Неможливо продуктивно діяти без усвідомлення власної індивідуальності. Не можна стати щасливим за іншого або реалізувавши чужі мрії, а не свої цілі.

Історія нашої держави показує безліч гідних прикладів борців за свободу, безліч облич, які  вкарбовано у пам'ять нащідків, адже саме такі приклади ідентифікують нас із нашим народом, державою! Сьогодні особливий день для українського народу, день Гідності та день нашої свободи. Як він пройшов у закладах освіти? По-різному, але хіба різноманітність - це не ресурс? 

Пропонуємо до перегляду добірку світлин, які ілюструють бажання підростаючого покоління знати історію та пам'ятати про неї!

 « повернутися до списку новин