Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

“Ой, котися, писанко, по горах, по долах, набирайся сили у темних дібровах, макового цвіту, зелені вербичок, сині неба радного. Даруй людям щастя, радість і здоров`я, український слід барвистий залиши в віках!”

Завершальний етап Шостого обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!” проводиться у незвичному віртуальному форматі.

Це щорічний проєкт, спрямований на популяризацію великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, збереження народних традицій.

На обласну виставку від закладів освіти району презентовано фотороботи, які упродовж лютого – березня 2020 року учні, педагоги і батьки виготовляли власними руками. І це одна з ідей цьогорічної виставки: бути поруч один з одним треба не лише фізично,  набагато важливішим є духовне єднання, спільне бажання дарувати радість, ділитися вірою і сподіваннями на краще.

Для презентації у фестивалі-конкурсі підготовлено писанки, великодні рушники, композиції. Кожен з експонатів – це копітка праця, уподобання орнаменту та кольору, володіння технікою, власне бачення прекрасного. Ці вироби, що символізують оновлення, світло і надію, спонукають сьогодні задуматися над цінностями добра, любові до ближнього.

У ці передсвяткові дні, в очікуванні урочистого славлення Свята Воскресіння Господнього, представляємо не тільки майстерність, але й глибоку духовність творців великодніх атрибутів.

Сподіваємося, що ці роботи надихнуть Вас на святкове прикрашання власних осель, подарують радість, піднесуть настрій.« повернутися до списку новин