Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

ІІІ сесія курсів підвищення кваліфікації для вчителів початкових класів, які з 1 вересня 2018 року впроваджуватимуть новий Державний стандарт початкової освіти, відбулася!

Готуємося до роботи з майбутніми першокласниками!

Щоб змінювати школу відповідно до вимог часу, вчителеві сьогодні треба змінити філософію навчання: вимагати від учнів творчого і нестандартного підходу до вирішення завдань, готувати школярів до критичного мислення, як працювати в командах, як створювати принципово нові ідеї, бути винахідливими.

Впродовж року учителі, які працюватимуть у 1 класі у 2018/2019 навчальному році, підвищували професійну компетентність під час проходження онлайн-курсу на студії освіти онлайн EdEra та під час очних сесій.

Завершено важливий етап професійного зростання. І досвідчені педагоги, і ті учителі, хто  віднедавна працює у школі, цьогоріч  отримали зовсім інший напрямок діяльності. Вектор змін розвертає їхню діяльність у русло дитиноцентризму, природовідповідності, практичної спрямованості.  Важливо, щоб навчання було в радість, слід розвинути внутрішній потенціал дитини, сприяти тому, щоб учні стали самореалізованими особистостями, співчутливими людьми й активними громадянами – такі ключові ідеї Нової української школи.

Педагоги району наполегливо працювали під керівництвом тренерів, опановуючи нові методики та технології організації освітнього процесу з молодшими школярами.

Учасники навчання опрацювали типові освітні програми, базові навчальні плани, вивчили особливості організації ефективного і безпечного освітнього середовища, застосування методики проведення „Ранкових зустрічей”, технологій формування навичок критичного мислення, компетентнісним, особистісно-орієнтованим, інтегрованим і діяльнісним підходами в освітньому процесі Нової української школи.

Маса позитивних емоцій, вражень, знань, методик, а головне - бажання застосувати отримані знання на практиці - такий підсумок нашої плідної роботи. Сформувалася міцна спільнота педагогів, готових професійно працювати у Новій українській школі!

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 « повернутися до списку новин