Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Природолюби Великоберезнянщини здобули перемогу у номінації „За повагу і любов до рідного краю” в м.Суми на Всеукраїнському конкурсі

Мала Батьківщина очима юних природоохоронців 

Проблеми екології сьогодні хвилюють не тільки дорослих, а й молоде покоління. В дітей  теж щемить серце і болить душа за сьогодення, за майбутнє. Підтвердження цьому – Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти „Земля – наш спільний дім”.

До м. Суми  16 – 18 квітня 2019 року з’їхалися юні природоохоронці з  усіх куточків України, щоб позмагатись за звання „Найкращий колектив екологічної просвіти”. Закарпатську область репрезентував колектив „Вимітайлики” Волосянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради.

Цьогорічний конкурс „Земля – наш спільний дім” розкривав тему „Моя мала Батьківщина”, тому перед юними екологами та керівниками постало надскладне завдання: розкрити природоохоронну діяльність сучасного закладу освіти засобами мистецтва, показати на прикладі екологічного краєзнавства власну діяльність за різноманітними напрямками: природно-охоронного, науково-дослідницького, туристко-спортивного, просвітницького. Варто наголосити на тому, що такий широкий спектр можливостей здійснення екопросвітницької діяльності дозволяє залучати учнівську молодь з найрізноманітнішими вподобаннями, що сприяє створенню веселого, активного та надпотужного колективу, які шляхом об’єднаних зусиль виступатимуть та боротимуться за збереження природного середовища нашого краю. У перший конкурсний день „вимітайлики” стали найбільш колоритною командою, закцентувавши увагу членів журі та глядацького загалу на самобутності, автентичності та лемківських фольклорних традиціях Великоберезнянщини.

Під час конкурсного виступу 17 квітня 2019 року колектив продемонстрував високий рівень виконавської майстерності, змістовність представленого матеріалу щодо природоохоронної та екологічної діяльності у співпраці з Ужанським Національним природним парком.

За підсумками Всеукраїнського етапу конкурсу колективів екологічної просвіти „Земля – наш спільний дім” природолюби Великоберезнянщини здобули перемогу у номінації „За повагу і любов до рідного краю” та посіли сьому сходинку змагань.

Вітаємо керівників Копач М.І., заступника директора з виховної роботи, Кобилич С.С., педагога-організатора та учасників колективу "Вимітайлики" Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з дойстойним результатом! « повернутися до списку новин