Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Гостинно вітали учнів із Херсонщини

26-30 жовтня на Великоберезнянщині гостювали учні та педагоги з Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Херсонської області

Національно-патріотичне виховання дітей і молоді – один із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку громадянина як високоморальної особистості, що плекає українські традиції, духовні цінності, володіє відповідними знаннями й навичками, здатна реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства. Не осторонь цих завдань і колектив Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який узяв за основу виховання учнів ідею зміцнення української державності, формування патріотизму в дітей та молоді через проведення різноманітних розважально-пізнавальних заходів, квестів, колективних зустрічей із небайдужими до долі Батьківщини.

         Так, з 26 до 30 жовтня 2017 року  на Великоберезнянщині, а саме в Малоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів, гостювала група учнів та педагогів (22 чоловік) із Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Херсонської області, яка є центром із національно-патріотичного виховання Херсонської області, на чолі з директором навчального закладу Чаурою  Іриною Анатоліївною.

Протягом незабутнього осіннього тижня на Закарпатті гості з Херсонщини відвідали багато визначних місць Великоберезнянщини, міста Ужгорода, Невицький замок. Під час активного дозвілля колективи обмінялися досвідом роботи, здобутками, обговорили проблеми та перспективи розвитку освітньої галузі.  Крім того, програма зустрічі передбачала спілкування з владними структурами району, батьками, учнівським та педагогічним колективом Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У теплій, дружній атмосфері відбулися вечори знайомств, презентації шкіл, зустрічі з духовенством Малоберезнянського монастиря о. Василіян, екскурсії до українсько-словацького кордону в Малому Березному, Ужанського національного природничого парку, поїздка в туристичний центр краю – село Вишку.

         Під час гостювання на Великоберезнянщині керівники Малоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Закарпатської області та Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Херсонської області підписали договір про налагодження партнерських відносин і подальшу співпрацю між  навчальними закладами.

          Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до організації зустрічі з групою учнів і педагогів із Херсонщини на сонячному Закарпатті.

                                                    Іванна Шулевка, учитель історії та правознавства, класний керівник 8 класу« повернутися до списку новин