Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Районне самоврядування 2018/2019 навчальний рік

Сказано - сказано зроблено!

Протягом 2018/2019 навчального року заклади загальної середньої та позашкільної освіти реалізовують довгостроковий проект «Лідер-фест».

Він  присвячений діяльності  соціально-обдарованих   школярів та складається з різних напрямків суспільної роботи у форматі творчо-ділової співпраці з дорослими (представниками влади, керівниками освітніх закладів, представниками наукової та творчої галузі, бізнесу та спорту, представниками батьківської громадськості) в рамках законодавчо-правового поля, що базується на Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Законах України «Про освіту» й «Про позашкільну освіту», «Про волонтерський рух», Стратегії та програми   «Національно-патріотичного виховання», та інших міжнародних та державних нормативно-правових актів у сфері захисту прав дітей.

Протягом 01 жовтня до 13 листопада 2018 року пройшов районний фест-огляд моделей учнівського самоврядування «Dictum – factum»  («Сказано – сказано зроблено»), який складався з двох турів:

І (заочний) тур «Медіа-формат» проходив з 01 по 28 жовтня 2018 року та передбачав презентацію моделі учнівського самоврядування в освітньому закладі в форматі відеофільму або відео-презентації. За підсумками цього етапу конкурсу із 14 команд найкраще презентували роботу лідери учнівського самоврядування Малоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Жорнавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Ужоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Розтоцько-Пастільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Роботи вирізнялися новизною, креативністю, максимальною відповідністю змісту та мети конкурсу.  

13 листопада 2018 року на базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов ІІ (очний) тур  «НЕформат: каманда-мрія» фест-огляду моделей учнівського самоврядування «Dictum – factum». У заході взяли участь 16 закладів загальної середньої освіти району. Його мета – забезпечити підвищення ролі учнівського самоврядування в діяльності освітніх закладів району, виявити успішний досвід роботи лідерів учнівського самоврядування, та сформував позитивний іміджу соціально-обдарованих дітей та підлітків. Позитивна творча атмосфера доброзичливості, командної взаємодії наповнила святкову залу запальними гаслами, яскравими образами, креативом та неймовірними враженнями від знайомства з лідерами самоврядування з усіх куточків Великоберезнянщини.

Команда-мрія! Такий почесний титул завоювали п’ять колективів. Серед найкращих «6Д – фрілансери», команда Костринської загальноосвітньої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів, «3D» –  лідери Волосянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, «Патріот» –  учні Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, команди «Лідер» Ужоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та «СІЧ» Малоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Сказано – сказано зроблено! Це гасло наповнило практичним змістом виступи учнівства із закладів  загальної середньої освіти! Попереду багато справ та  безліч ідей потребують свого завершення! Та із таким лідерським командним складом успішність задумів приречені на логічну реалізацію!

Успіхів! Продуктивної праці! Наснаги для звершень!« повернутися до списку новин