Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Нова українська школа в дії

Як першокласники Нової української школи готувалися до прийдешнього Великодня

Яскраво світить сонечко, а ви маєте чудовий настрій? Значить, прийшла весна. А яке найулюбленіше свято навесні? Звісно, Великдень!

Великдень – визначне свято та давня культурна традиція, про яку треба розповідати дітям змалечку.

Тридцять перший тиждень  у Новій українській школі був присвячений весняним святам та Великодню. Цього тижня  першокласники дізнались про традицію зустрічати весну, говорили про святкування Великодня в Україні й родині, вивчали символіку унікального витвору української культури – писанки,  ознайомилися з технікою виготовлення писанок. Дослідили, яким розчином фарбувати крашанку та які є різновиди писанок, виготовляли Великодні крашанки, прикрашали «Пасхальне дерево». Провели дослідження «Що кладемо у великодній кошик?», щоб якнайкраще підготуватися до зустрічі Великодня. Діти з великим захопленням створювали Великоднє панно у техніці відбитків рук і презентували його. Юні винахідники використовували кольори для благотворного впливу на наше здоров`я, застосувавши ефективний  метод кольоротерапії. Маленькі дослідники висловлювали свої думки, ділилися враженнями і вирішили, що природні барвники ( лушпиння цибулі, кропива, червоний буряк) краще використовувати, ніж штучні, бо вони не шкодять нашому здоров’ю і надають писанкам природного забарвлення.

Першокласники мали чудову можливість відвідати виставку «Світле свято Великодня!»

Також старанно засвоювали «Великодню арифметику», працювали з інформацією, які почерпнули з книжок, відео, переглядали тематичні мультфільми, міркували і обговорювали.

Тиждень був надзвичайно цікавим, насиченим, промайнув дуже швидко. Але це не засмутило наших першокласників, адже попереду їх чекають вихідні. Не прості, а святкові, у колі родини, друзів!« повернутися до списку новин