Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Запрошуємо на сайт Великоберезнянської філії Малої Академії наук України

25 грудня 2017 року розпочне роботу інформаційний веб-ресурс

Одне з актуальних завдань сучасної школи — пошук оптимальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, підвищення їх розумової активності, спонукання до творчості, вироблення вмінь обробки інформації, практичного і творчого застосування здобутих знань.

Мала академія наук України – це освітня система, яка забезпечує створення науково-дослідницького середовища для інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення школярів.

Педагоги та учні зможуть ознайомитися на сайті з діяльністю філії, вимогами до написання науково-дослідницьких пошукових робіт, досвідом колег та учасників конкурсу-захисту. Адже веб-ресурс практично зорієнтований, націлений не на ідеальне, а на реальне й цілком досяжне. Цей сайт для вчителя, який шукає шляхи для зацікавлення учнів, поглиблення їх знань, розвитку творчості.

Учитель-практик знайде на цьому сайті професійні орієнтири для створення науково-дослідницького середовища щодо інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення школярів: новітні освітні технології, науково-практичні матеріали щодо написання науково-дослідницьких пошукових робіт, досвід колег та учасників конкурсу-захисту. Творчий педагог отримує можливість презентувати тут оригінальне, не знане досі і цікаве своєю новизною.

Завдання сайту – змотивувати учнів і батьків, надати підтримку школярам, що цікавлять наукою, спостережливі і допитливі.

Сайт є одним зі складників методично-інформаційного професійно орієнтованого середовища, створюваного  методичним кабінетом відділу освіти.

Посилання на сайт.

 

 « повернутися до списку новин