Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Пройшов фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я».

 18 квітня  2019 року проведено районний етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я».

До заходу долучилися 12 закладів освіти району. Нагадаємо, що Положенням фесту передбачені такі конкурси як: «Літературно-музичної-спортивної міні-композиції» на тему «Молодь України обирає здоров’я», «Фотографія, художня робота», «Плакатів», вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя».

Переповнена зала Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зібрала 84 учнів від 12 до 15 років та 24 виховників, учителів-предметників. Зі словами привітання виступили  головний спеціаліст відділу освіти Великоберезнянської райдержадміністрації  Т. Савчук та завідувач методичного кабінету Савко О.В.

Команди впоралися із завданням, виконавши всі умови конкурсу. Глядачі заворожено спостерігали за 10-хвилинними міні-виставами, час від часу підтримуючи артистів гучним оплесками, відчувалась їх дружня підтримка. Тематика композицій була спрямована на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення моральних, духовних цінностей. Були підняті й теми антибулінгу, боротьби зі шкідливими звичками, комп'ютерної залежності, поваги до людей похилого віку та інші.

Журі зіткнулось зі складним завданням – визначити переможця серед гідних. Найкращі результати показали такі команди: «Успішні люди» Костринського ліцею (І місце); «Міцний горішок» Ужоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (ІІ місце), «Нове покоління» Стужицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (ІІІ місце) та  «Екіпаж» Забрідської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

У цей день також відбулось нагородження переможців й призерів вікторини та фестивальних конкурсів.  До розгляду журі було представлено 26 соціальних плакатів на таку тематику як «Головне в іміджі – це здоров’я», «Молодь за майбутнє без СНІДу», «Я обираю здоров’я» та 30 фотографій. Лідерами у цих конкурсах стали команди «Екіпаж» Забрідської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та «Енерджайзери» Чорноголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У вікторині-конкурсі «Що я знаю про здоровий спосіб життя» перемогла команда «Успішні люди» Костринського ліцею.

Широкомасштабний, яскравий, тривалий за підготовкою фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"  підняв здоров’язбережувальну хвилю позитивних вражень, запальних закликів, надихаючи учнівську молодь та юнацтво до значних звершень щодо популяризації та пропаганди серед  однолітків здорового способу життя.

Здоров’я Вам, талановита молодь, краю!

Щиро вітаємо переможців, учасників та керівників.« повернутися до списку новин