Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

У Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності-2019 будуть новації

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності пройде за новими правилами

Напередодні Дня української писемності та мови Українське радіо влаштує традиційну акцію „Всеукраїнський радіодиктант національної єдності”, присвячену Дню української писемності та мови. Диктант буде проведений 8 листопада 2019 року об 11:00. Текст радіодиктанту в прямому ефірі читатиме відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Автор унесе в текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Цього року вперше диктант можна буде перевірити вже через 15 хвилин після його написання. За цей час (11:45-12:00) охочі зможуть надіслати свій текст (фото, скан або скріншот із вказаною зворотною адресою) на електронну скриньку Українського радіо (rd@nrcu.gov.ua), у приватні повідомлення на сторінці Українського радіо у фейсбук (UA: Українське радіо) або на вайбер – 097-107-107-9. Повідомлення необхідно надсилати на одну з адрес, не дублюючи на всі.

Автори безпомилкових диктантів отримають заохочувальні призи. Додатково буде оголошено конкурс на найкращі твори про написання диктанту (для тих, хто віддає перевагу традиційному листуванню). Твір із диктантом треба надіслати поштою протягом 2-х днів (до 11 листопада) на адресу: Хрещатик, 26, Київ, 01001  (помітка „На конкурс”). 10 найкращих робіт будуть нагороджені заохочувальними призами.

З 12:00 до 12:15 в прямому ефірі Українського радіо Олександр Авраменко проведе роботу над помилками.

Запрошуємо написати Всеукраїнський диктант національної єдності разом з Українським радіо. Перевірте себе й підтримайте українську мову!« повернутися до списку новин