Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Гірчить Чорнобиль крізь роки!

Посвята Тим, хто рятував світ!

Під такою символічною назвою у закладах освіти  району пройшли тематичні заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2017 року. Їх мета - дати учням уявлення про аварію на ЧАЕС, її наслідки, пояснити, хто такі ліквідатори та яка їх роль в історії нашої країни. Під час проведення заходів учні мали змогу не лише послухати розповідь про аварію на ЧАЕС, а й побачити фотографії міста Прип’ять до та після аварії і дії ліквідаторів після вибуху. Важливо, що виховники району долучилися до проведення єдиного уроку пам'яті "Людство, зупинися! Вола чорнобильська пересторога".

Відповідно до районного плану заходів учні закладів освіти мали змогу переглянули документальний фільм «Ліквідатори аварії на ЧАЕС» та взяти участь у диспуті «Чорнобиль - дитя атомної епохи! За чи проти!», що проходив у Центрі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

Лідерами районного учнівського Парламенту видано інформаційний дайджест «Наслідки аварії на ЧАЕС» та проведено загальнорайонну акцію «Пам’ятай, щоб захистити».
Світла пам’ять героям-ліквідаторам, які ціною власного життя зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції та врятували майбутнє для своїх нащадків.
Низький уклін усім героям-чорнобильцям за Ваш подвиг!

 « повернутися до списку новин