Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Останній дзвоник пролунав у загальноосвітніх навчальних закладах району

Шановні друзі! Ось і закінчився навчальний рік. Для вас пролунав  останній дзвоник. Малечі він сповістив про те, що настала чудова пора - літні канікули. Хочу побажати, щоб вони були незабутні, веселі та цікаві, щоб восени, коли ви повернетесь за шкільні парти, було про що розповісти друзям. 
Для випускників цей останній дзвоник - трішки сумним, тому що він нагадування про розставання з дитинством. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину і щоб усі ви вступили до тих навчальних закладів, які для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію, щоб ви стали гідними громадянами нашої держави. А ми педагоги пишатимемося вашими досягненнями. 

Для вчителів – це можливість відпочити, набратися сил і наснаги перед новим навчальним роком. Сердечно дякуємо педагогам за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаємо вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичимо, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

З повагою начальник відділу освіти Владислав Ладані!« повернутися до списку новин