Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Актуальні новини Нової української школи

Відбулася І сесія підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які будуть навчати першокласників у 2019/2020 навчальному році

Особливості професійної діяльності вчителя початкових класів сьогодні визначаються необхідністю оволодіння компетентностями для роботи в умовах запровадження Концепції „Нова українська школа”.

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України 15.01.2018 №34 „Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи” та департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації 19.09.2018 № 214 „Про організацію підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи” учителі,  які будуть навчати першокласників у 2019/2020 навчальному році, 1-2 жовтня 2018 року взяли участь у І навчальній сесії за темою „ Сучасний учитель як провідник змін”.

Учасники тренінгу опрацювали структуру та зміст Концепції „Нова українська школа”, визначили основні засади й підходи до організації освітнього процесу в початковій школі, розглянули сучасні освітні виклики, нові професійні ролі й завдання вчителя.

Також робота в ході тренінгу була спрямована на формування у вчителів вміння створювати освітнє середовище, яке орієнтоване на дитину у навчальному закладі.

Педагоги практикували ранкову зустріч як одну з нових форм роботи в сучасній школі, що має зайняти важливе місце в повсякденному розкладі діяльності класу для створення атмосфери піклування та відповідальності, а також вправлялися у застосуванні таких розвантажувальних та рухливих форм діяльності учнів як фізкультпаузи, ігри, вправи на розвиток дрібної моторики. Під час практичної роботи в групах педагоги удосконалювали професійні навички застосування графічних організаторів як засобів розвитку критичного мислення.« повернутися до списку новин