Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини дошкільної освіти

 Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти району

10 серпня 2020 року відділом освіти проведено нараду з керівниками закладів дошкільної освіти щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти, виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. № 25 „Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)”.

Організація відновлення діяльності ЗДО триватиме в три етапи: підготовчий, тестовий та основний. На даний час триває підготовчий етап. На сесії районної ради, яка відбулася 4 серпня 2020 року, виділено 100 тис.грн. для придбання закладам освіти засобів індивідуального захисту, дезінфікуючі та миючі засоби, контейнери для використання засобів індивідуального захисту, термометри для проведення регулярного температурного скринінгу дітям та працівникам тощо.

На період дії карантину поступово розпочнеться відновлення діяльності закладів з однієї-двох груп дітей старшого дошкільного віку. У групах необхідно дотримуватись рекомендованої відстані між дітьми, обмежуючи безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом. Кількість дітей у групі залежить від площі ігрових та спальних приміщень.

Кожен заклад дошкільної освіти розробить та затвердить рішенням педагогічної ради тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі на період карантину в зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19).

За додатковою інформацією звертатися, безпосередньо, до керівників закладів дошкільної освіти.« повернутися до списку новин